Встановлення намету

Для встановлювання намета, бажано знайти рівну галявину, добре захищену від вітру, прибрати з неї камінчики, гілочки та інші сторонні предмети. Якщо ухил, все ж, присутній, розкладайте намет так, щоб головою лежати вгору по схилу. Під час сну на ухилі, Ви обов’язково будете з’їжджати вниз, разом зі своїм спальним мішком, ризикуючи завалити намет. Щоб цього не відбувалося, підіпріть зовні нижню стінку намету великими каменями, або рівною колодою (необхідно зміцнити колоду дерев’яними кілочками). Вночі, з’їхавши вниз, Ви упретеся ногами в Вашу споруду і зможете спати спокійно.

І ще, з моменту постановки та облаштування тримайте намет закритим (у сучасних наметах є москітні сітки) для доступу різної лісової живності: комарів, жуків, мурашок, тощо. Вночі, швидше за все, Вам буде хотітися спати, а не битися в повній темряві з тими, хто буде дзижчати та кусати, порушуючи Ваш сон 🙂

При виборі місця для намету зверніть увагу на напрям вітру і розташування майбутнього багаття – іскри від вогнища можуть пропалити, або навіть спалити намет! (Бажано встановлювати намет на деякій відстані від вогнища).